Naše centrum se snaží vytvořit bezpečné, kreativní a inspirativní prostředí pro setkávání rodin s menšími dětmi. Nabízíme pestrou paletu pravidelných programů (hravá cvičení pro děti, cvičení pro těhotné, tvořivé dílny, muzikoterapie, tančky, herny, ) i jednorázových aktivit (karneval, jarní a podzimní burza dětského oblečení a sportovních potřeb, den otevřených dveří, přednášky, workshopy a dílničky pro dospělé). Naše programy jsou zaměřeny zejména na předškolní děti a jejich rodiče, ale na různých akcích rádi uvítáme i babičky, dědečky nebo starší sourozence.

Pokud jste mezi nás ještě nezavítali, prohlédněte si náš program a přijďte si některou aktivitu sami nebo s vašimi dětmi vyzkoušet!

KuřiMaTa momentálně sídlí ve zrekonstruovaném domečku na ulici Farského 481 v Kuřimi, který ve svých prostorách pamatuje už i hostinec nebo železářství. Do budoucna se počítá s přemístěním centra do nově přestavěného Kulturního domu na náměstí Osvobození.

KuřiMaTa již od svého vzniku v roce 2008 fungují díky ochotě a nadšení maminek dobrovolnic, které pro vás programy připravují, vedou a starají se o chod centra. Patří jim náš veliký dík.

Finančně je chod centra podporován městem Kuřim a z fondu Rodinné politiky JMK.

 

DĚKUJEME.

WWW.RODINNAPOLITIKA.CZ